Aktualnie:
FESTIWAL GRAFFITI I SZTUK MŁODZIEŻOWYCH – Bolechowice 2015 – O Projekcie

FESTIWAL GRAFFITI I SZTUK MŁODZIEŻOWYCH 2015

4-8.MAJA – BOLECHOWICE

Macie chwilę czasu? Zapraszamy na obejrzenie relacji z Festiwalu – posłuchajcie jak opowiadamy o tym co się wydarzyło, jak reagowały dzieciaki i co instruktorzy przygotowali na zajęcia. Na koniec dowiecie się jak powstawał pierwszy mural w Bolechowicach- wielkoformatowe malowidło na ścianach Szkoły Podstawowej autorstwa Mikołaja Rejsa i jego podopiecznych.

Słońce coraz mocniej świeci, wokół nas coraz bardziej zielono, a to znak, że…oto czas na kolejną odsłonę corocznego Festiwalu Graffiti i Sztuk Młodzieżowych.

W tym roku rozpoczynamy w Bolechowicach, gdzie w dniach 4-8.maja odbyło się mnóstwo atrakcji w tym malowanie muralu na ścianie tamtejszej szkoły podstawowej, który artyści zaprojektowali wraz z dziećmi podczas poniedziałkowych warsztatów street artowych. Proces jego powstawania podglądać można było przez cały czas trwania Festiwalu, z kulminacją w piątek, kiedy odbyło się gro wydarzeń dla dzieci i młodzieży – pokazy taneczne, jazzowe granie i multum warsztatów, odkrywających dziecięce i młodzieżowe talenty.

Kolejna odsłona Festiwalu już niebawem – w czerwcu zapraszamy do Tarnowa:)

Chcesz wiedzieć więcej kliknij na link poniżej i przeczytaj wywiad o tym co i dlaczego wydarzyło się w Bolechowicach oraz jakie wydarzenia jeszcze tego roku przed nami.

PONAD 300 DZIECIĘCYCH UŚMIECHÓW, DOBRE DUCHY DLA SZKOŁY I MULTUM ATRAKCJI – wywiad z organizatorką Festiwalu