Aktualnie:
Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych ZabierzOFF 2010 – O projekcie

FESTIWAL GRAFFITI I SZTUK MŁODZIEŻOWYCH ZABIERZOFF
27-28 MAJA 2010, ZABIERZÓW, CENTRUM KULTURY, SZKOLNA 2

malowanie muralu – warsztaty- wystawa – muzyka – taniec
graffiti – komiks – dj – radio – foto – street art

W dniach 27-28 maja 2010 odbył się Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych ZabierzOFF. Pogoda dopisała, uczestnicy również. Przez dwa dni odbywały się warsztaty, na których frekwencja przerosła nasze oczekiwania, a budynek Centrum Kultury pokryło kolorowe graffiti.
Wszystkim uczestnikom i współorganizatorom składamy serdeczne podziękowania za wspólną zabawę oraz zapraszamy na kolejne imprezy w przyszłości.
A co mówiło radio o naszym Festiwalu?

Festiwal Graffiti i Sztuk Młodzieżowych ZabierzOFF jest poświęcony sztuce street artu oraz odkrywaniu artystycznych talentów młodych, zdolnych osób.

Tegoroczna odsłona Festiwalu zawędrowała z nami do Zabierzowa – w trakcie kilku festiwalowych dni grupa profesjonalnych artystów i designerów pomalowała lokalne Centrum Kultury, dzięki czemu można się było przyjrzeć jak powstaje wielkopowierzchniowe malowidło zwane powszechnie muralem.

Ale nie tylko! Zaprosiliśmy wszystkich do udziału w warsztatach! Każdy mógł spróbować swych sił, odkryć i rozwinąć swój talent!

Uczestnicy sami wybierali zajęcia, najbardziej dla nich interesujące, a nasi instruktorzy wprowadzali w świat,w którym rozwijały się pasje i zainteresowania.

Pomiędzy warsztatami i oglądaniem muralu można było obejrzeć wystawę z graffiti z różnych stron świata, a wszystkiemu towarzyszyła muzyka miksowana na żywo przez DJ Celownika, taniec hip hop oraz taniec nowoczesny.

Cały projekt był rejestrowany fotograficznie, filmowo i radiowo – efekty w postaci filmu oraz materiałów szkoleniowych zostaną wydane na pofestiwalowej płycie, która będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

 

DOSTĘPNA JEST JUŻ PŁYTA DVD z materiałami z Festiwalu, a na niej:

okladka_zbierzoff
reportaż z Festiwalu,
filmy szkoleniowe powstałe na podstawie warsztatów ( graffiti, komiks, DJing i fotografia bezkamerowa),
zdjęcia,
audycja radiowa,
krótka historia graffiti,
oraz case study opisujące powstanie całego projektu.
do płyty dołączony jest folder ze zdjęciami i opisem projektu.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y otrzymaniem płyty napisz do nas!

 

 

ZAPRASZAMY DO GALERII  GDZIE ZOBACZYCIE ZDJĘCIA I JEDEN Z FILMÓW UMIESZCZONYCH NA PŁYCIE

pobierz informację prasową

przeczytaj krótką historię graffiti

zbierzoff_ulotka_a zbierzoff_ulotka_b